Metų furgono ir pikapo titulus susižėrė FORD

Metų furgono ir pikapo titulus susižėrė FORD

Šįmet Tarptautiniame metų furgono (angl. International Van Of The Year, IVOTY) ir geriausio pikapo (International pick-up award, IPUA) konkursuose triumfavo bendrovė „Ford“ su naujaisiais „Transit Custom“ ir „Ranger“ modeliais.

Amerikiečių gamintojos komercinių modelių padaliniui „Ford Pro“ tai buvo jau trečioji tokia dviguba pergalė. IVOTY ir IPUA apdovanojimus įmonė taip pat pelnė 2013 bei 2020-aisiais.

„Tai yra visame pasaulyje kokybiškus produktus klientams tiekti siekiančių mūsų „Ford“ komandų pasididžiavimo akimirka. Džiaugiamės, kad žiuri pripažino mūsų naujausių komercinių transporto priemonių, kurios sukurtos siekiant patenkinti įvairiausius verslo poreikius, stipriąsias puses“, – atsiimdamas apdovanojimus sakė „Ford“ gaminių programų viceprezidentas Timas Slatteris.

Laimėjo penktą kartą

2024 m. IVOTY konkurso nugalėtoju „Transit Custom“ išrinko 25 lengvųjų komercinių transporto priemonių žurnalistų ekspertinė komisija. 21 Europos šalyje savo segmente pirmaujantis naujos kartos „Ford Pro“ furgonas prekyboje pasirodė šių metų pavasarį ir patraukė dėmesį plačiausiu iki šiol siūlytu versijų asortimentu.

Be to, naujajame automobilyje įdiegtos unikalios šiame segmente skaitmeninės technologijos, kaip antai 5G ryšio modemas, užtikrinantis itin greitą interneto ryšį ir nuolatinius programinės įrangos atnaujinimus daugiau nei 30-iai transporto priemonėje įrengtų sistemų, ar pristatymo pagalbos funkcija, leidžianti kurjeriui per kiekvieną sustojimą sutaupyti 20 sek. Pagyrimo žodžių nusipelnė stumdomas vairas ir universalus „MultiCab“ kėbulas, išsaugantis modelio pirmtakų užbrėžtus našumo etalonus.

Skaityti daugiau